دومین نشست بررسی وضعیت کودکان بازمانده از تحصیل روز دوشنبه دوم آبان ماه سال جاری با حضور کارشناسان این حوزه در محل مرکز بررسی‌های استراتژیک ریاست جمهوری برگزار شد.
خبر گزارش نشست
رئیس مرکز بررسی‌های استراتژیک با تاکید بر ضرورت گفت‌وشنود مستمر نظام حکمرانی با دانشجویان، قدرت تحلیل، شناخت میدانی و آرمان‌خواهی را سه شاخصه منحصربفرد تشکل‌های دانشجویی خواند و از وجود اراده جدی در راس و بدنه دولت برای بهره‌گیری از این ظرفیت عظیم خبر داد.
خبر گزارش نشست

در محل مرکز بررسی‌های استراتژیک ریاست جمهوری؛

نشست واکاوی ناآرامی‌های اخیر زاهدان برگزار شد

نشست واکاوی ناآرامی‌های اخیر شهر زاهدان با حضور مسئولان استان سیستان و بلوچستان و نمایندگان دستگاه‌های نظامی و امنیتی مرتبط پیش از ظهر امروز یکشنبه اول آبان ماه جاری در مرکز بررسی‌های استراتژیک ریاست جمهوری برگزار شد.
خبر گزارش نشست

در محل مرکز بررسی‌های استراتژیک ریاست جمهوری؛

نشست بررسی چالش‌های سیاسی امنیتی استان قم برگزار شد

نشست بررسی مسائل و چالش‌های سیاسی امنیتی استان قم با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری قم و سرپرست اداره کل امور اتباع و مهاجرین خارجی این استان پیش از ظهر چهارشنبه 27 مهرماه جاری در مرکز بررسی‌های استراتژیک ریاست جمهوری برگزار شد.
خبر گزارش نشست

در مرکز بررسی‌های استراتژیک ریاست جمهوری؛

دومین نشست بررسی چشم‌انداز تعاملات اقتصادی ایران و چین برگزار شد

دومین نشست بررسی چشم‌انداز تعاملات اقتصادی ایران و چین عصر روز سه‌شنبه ۲۶ مهر ماه سال جاری با حضور کارشناسان این حوزه در مرکز بررسی‌های استراتژیک ریاست جمهوری برگزار شد.
خبر گزارش نشست

در محل مرکز بررسی‌های استراتژیک ریاست جمهوری؛

وضعیت همکاری‌های علمی‌ و بین‌المللی دانشگاه امیرکبیر بررسی شد

نشست بررسی و آسیب‌شناسی وضعیت همکاری‌های علمی و بین‌المللی دانشگاه امیر کبیر بعدازظهر چهارشنبه 20 مهر ماه جاری با حضور جمعی از مدیران ارشد این دانشگاه برگزار شد.
خبر گزارش نشست
سومین نشست «بررسی آینده سیاسی عراق در پرتو بحران موجود» بعدازظهر شنبه 23 مهر ماه جاری با حضور جمعی از صاحب‌نظران و کارشناسان این حوزه در مرکز بررسی‌های استراتژیک ریاست جمهوری برگزار شد.
خبر گزارش نشست