رئیس مرکز بررسی‌های استراتژیک ریاست جمهوری روز چهارشنبه هشتم تیر ماه سال 1401 در سفری یک روزه در صدر هیاتی متشکل از معاونان و مدیران این مرکز به استان سیستان و بلوچستان سفر کرد.در ابتدای این سفر دکتر محمدصادق خیاطیان با استاندار سیستان و بلوچستان دیدار و گفتگو کرد.افتتاح نمایشگاه محصولات دانش بنیان و فناور استان سیستان و بلوچستان، بازدید از پارک علم و فناوری استان، بازدید از کارخانه نوآوری زاهدان و شرکت در نشست هم‌اندیشی با اعضای هیات علمی دانشگاه‌های استان از دیگر برنامه‌های سفر دکتر خیاطیان به این استان بود.همچنین در جریان این سفر دکتر ابوذر گوهری مقدم معاون سیاسی و بین‌الملل و سید جواد سادات فریزنی، معاون هماهنگی و برنامه‌ریزی مرکز بررسی‌های استراتژیک ریاست جمهوری با فعالان حلقه‌های میانی استان سیستان و بلوچستان دیدار و گفتگو کردند.
گزارش تصویری عکس
همایش «حکمرانی مردمی در گفتمان عدالت و جمهوریت» صبح امروز دوشنبه ۳۰ خرداد ماه به همت مرکز بررسی‌های استراتژیک ریاست جمهوری در دانشکده مدیریت دانشگاه تهران برگزار شد.در این همایش دو پنل «حکمرانی مردمی در اقتصاد» و «تبیین گفتمان دولت» با حضور رئیس مرکز بررسی‌های استراتژیک ریاست جمهوری و وزرای اقتصاد، کشور و فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد.
گزارش تصویری عکس
در پی نامگذاری سال 1401 از سوی مقام معظم رهبری به نام «تولید دانش بنیان، اشتغال‌آفرین»، مرکز بررسی‌های استراتژیک ریاست جمهوری نشست «بررسی راهبردهای تحقق تولید دانش بنیان، اشتغال‌آفرین» را با حضور اساتید دانشگاه‌، کارشناسان حوزه سیاستگذاری و مدیریت فناوری و مسئولان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و صندوق نوآوری و شکوفایی برگزار کرد.
گزارش تصویری
در ادامه سلسله نشست‌های نخبگانی پیرامون ماموریت ویژه مرکز بررسی‌های استراتژیک ریاست‌جمهوری در زمینه انجام مطالعات علمی احیای حوضه آبریز زاینده‌رود، نشست هم‌اندیشی با مدیران صنایع استان اصفهان در محل این مرکز برگزار شد.
گزارش تصویری عکس
رئیس مرکز بررسی‌های استراتژیک ریاست‌جمهوری به مناسبت هفته پژوهش در سفری یک روزه به قم، با حضرات آیات سیدهاشم حسینی‌بوشهری، رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم و محمود رجبی، رئیس موسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره) دیدار و در همایش ملی حدیث‌پژوهی و جشنواره پژوهشی قرآن و حدیث شرکت کرد.
گزارش تصویری عکس
در ادامه سلسله نشست‌های مرکز بررسی‌های استراتژیک ریاست‌جمهوری در زمینه بررسی زمینه‌ها و راهکارهای احیای حوضه آبریز زاینده‌رود، نشست هم‌اندیشی با مجمع نمایندگان استان چهارمحال و بختیاری دوشنبه پانزدهم آذرماه 1400 در محل این مرکز برگزار شد.
گزارش تصویری عکس
در ادامه سلسله نشست‌های نخبگانی پیرامون ماموریت ویژه مرکز بررسی‌های استراتژیک ریاست‌جمهوری در زمینه انجام مطالعات علمی احیای حوضه آبریز زاینده‌رود، چهارمین نشست نخبگانی با عنوان «نقش صنایع و فناوری در ایجاد و رفع چالش‌های حوضه آبریز زاینده‌رود» چهارشنبه دهم آذر ۱۴۰۰ با حضور جمعی از صاحبان صنایع و کارشناسان برگزار شد.
گزارش تصویری عکس
در ادامه سلسله نشست‌های نخبگانی پیرامون ماموریت ویژه مرکز بررسی‌های استراتژیک ریاست‌جمهوری در زمینه انجام مطالعات علمی احیای حوضه آبریز زاینده‌رود سومین نشست نخبگانی با عنوان«بررسی آینده کشاورزی حوضه آبریز زاینده‌رود» عصر دوشنبه نهم آذر ۱۴۰۰ برگزار شد.
گزارش تصویری عکس