سخنرانی در مراسم اهدای مدال دو ورزشکار کشور (احسان حدادی و پرویز هادی) به رئیس‌جمهور

قهرمانان کشور ، مایه دلگرمی ، نشاط و غرور نسل جوان/ پیروزی‌های ورزشی چشمگیر در یک سال و نیم اخیر

بسم الله الرحمن الرحیم

آرزوی ما این است که جوان‌های عزیز ما در همه صحنه‌های ورزشی افتخار بیافرینند و از لحاظ اخلاق و ادب الگوی خوبی برای جامعه و جوان‌های عزیز ما باشند.

من تشکر می‌کنم و مدال ایشان را می‌پذیرم، البته بعد به خود ایشان برمی‌گردانم تا این مدال را حفظ کنند، چون برای خود ایشان و فرزندانشان به عنوان تاریخ زندگی‌شان محسوب می‌شود و خیلی ارزشمند است. همچنین این موفقیت و کسب قهرمانی را تبریک می‌گویم. ان‌شاءالله همیشه قهرمان باشید. ان‌شاءالله در سایر امور زندگی هم آنچه نه تنها در زمینه کشتی بلکه در تمام امور موفق باشید و در زندگی شاد باشید و برای خلانواده و همة جوانان مایة نشاط باشید.

به هر حال قهرمانان کشور مایه دلگرمی، نشاط و غرور نسل جوان هستند. وقتی اینها پیروز می‌شوند و پرچم ایران را به اهتزاز در می‌آورند، همه ایرانی‌ها در سراسر دنیا خوشحال می‌شوند. کار شما بسیار ارزشمند است و قهرمانان توانمندی‌های نسل ما و کشور را نشان می‌دهند و به رخ جهانیان و افرادی که همطراز آنها هستند و مقابل آنها قرار می‌گیرند، می‌کشند. برای همه کار بسیار ارزشمندی است و خوشحال می‌شویم از اینکه جوان‌های ما پیروز می‌شوند. ان‌شاءالله همیشه در میدان‌های مسابقه، ورزش و زندگی موفق باشید و از جناب‌عالی هم تشکر می‌کنیم که از لحظه‌ای که آمدید تلاش می‌کنید و زحمت می‌کشید.

طی این یک سال و نیم الحمدلله ورزش ما پیروزی‌های خوبی را به دست آورده و مردم ما را در بخش‌های مختلف خوشحال کرده است. البته بعضی رشته‌ها بیشتر گل کرده است و سر زبان‌ها بود اما هر ورزشی برای ما محترم است و ان‌شاءالله همه آنها موجب خواهد شد که بتوانیم در ورزش همگانی هم جامعه را تشویق کنیم. شما باعث می‌شوید که جوان‌ها و نوجوان‌های ما به سمت ورزش بیایند و وقتی ورزش در سن دبستان شروع می‌شود و شکل می‌گیرد، خیلی مهم است، بدن آماده می‌شود و خیلی از تغییرات ایجاد می‌شود و در دوره جوانی خیلی راحت‌تر شکل می‌گیرد و هرچه سن بالاتر رود کار سخت‌تر می‌شود.

بنابراین قهرمانی باعث می‌شود که نوجوان‌های ما از سن پایین شروع به ورزش کنند و این برای بدن و آینده آنها بسیار ارزشمند است . ان‌شاءالله شما و همه همکارانتان و همه ورزشکاران وقهرمانان ما بتوانید در زمینه ورزش به پیشرفت لازم دست پیدا کنید.

91720
ارسال نظر

  1. مخاطبان و فرهیختگان گرامی؛ نظرات حاوی مطالب توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور منتشر نمی‌شود.