معاون هماهنگی و برنامه‌ریزی مرکز بررسی‌های استراتژیک ریاست جمهوری خبر داد:

آغاز بکار سامانه راهبردی «سرآمدان» با هدف ارتباط اندیشمندان و نخبگان با دولت و دستگاه‌های اجرایی

معاون هماهنگی و برنامه‌ریزی مرکز بررسی‌های استراتژیک ریاست جمهوری از آغاز بکار سامانه راهبردی ارتباط مدیران، اندیشمندان و نخبگان(سرآمدان) به آدرسsaramadan.css.ir به منظور استفاده از ظرفیت شبکه نخبگانی و تسهیل ارتباط نخبگان با بدنه دولت و دستگاه‌های اجرایی خبر داد.
تصویر آغاز بکار سامانه راهبردی «سرآمدان» با هدف ارتباط اندیشمندان و نخبگان با دولت و دستگاه‌های اجرایی

به گزارش روابط عمومی مرکز بررسی‌های استراتژیک ریاست جمهوری، سیدجواد سادات فریزنی با اعلام این خبر اظهار کرد: یکی از نکاتی که رهبر معظم انقلاب در نخستین دیدارشان با اعضای هیات دولت سیزدهم به دولتمردان توصیه نمودند، ضرورت بهره‌گیری از ظرفیت‌‌ها و پتانسیل‌های نخبگان در حل مسائل کشور و چالش‌هایی است که دستگاه‌های اجرایی با آن مواجه هستند. این دغدغه همواره مورد تاکید رئیس جمهور نیز بوده است. بر همین مبنا یکی از مهمترین ماموریت‌های مرکز بررسی‌های استراتژیک در دوره جدید توسعه شبکه نخبگانی دولت تعریف شد.
وی افزود: پیرو این موضوع رئیس مرکز بررسی‌های استراتژیک ریاست جمهوری، دستور طراحی، پیاده‌سازی و اجرای این سامانه‎ را صادر نمودند. این سامانه علاوه بر دریافت ایده‌ها و نظرات نخبگان، ارتباط بین نخبگان سراسر کشور با نهادها و دستگاه‌های دولتی را ساماندهی خواهد کرد.
معاون هماهنگی و برنامه‌ریزی مرکز بررسی‌های استراتژیک ریاست جمهوری با بیان اینکه فاز نخست سامانه راهبردی ارتباط مدیران با اندیشمندان و نخبگان(سرآمدان) آماده شده است، گفت: سامانه «سرآمدان» مخفف سامانه راهبردی ارتباط مدیران با اندیشمندان و نخبگان است که با آدرس saramadan.css.ir قابل دسترس است. این سامانه چندین سرویس دارد که در فاز نخست، دو سرویس «مشارکت در حل مسائل راهبردی» و «چالش‌های سیاستی» آن فعال شده است. چندین سرویس دیگر نیز در آینده و در فاز دوم رونمایی خواهد شد.

136117
ارسال نظر

  1. مخاطبان و فرهیختگان گرامی؛ نظرات حاوی مطالب توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور منتشر نمی‌شود.