در راستای بررسی راهکارهای احیای حوضه آبریز زاینده‌رود،

نشست هم اندیشی با صنف کشاورزان استان اصفهان برگزار شد

در ادامه سلسله نشست‌های مرکز بررسی‌های استراتژیک ریاست‌جمهوری در زمینه بررسی زمینه‌ها و راهکارهای احیای حوضه آبریز زاینده‌رود، نشستی با حضور صنف کشاورزان و تعدادی از کشاورزان استان اصفهان به میزبانی مرکز بررسی های استراتژیک ریاست جمهوری برگزار شد.
تصویر نشست هم اندیشی با صنف کشاورزان استان اصفهان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی مرکز بررسی های استراتژیک ریاست جمهوری، در این جلسه نمایندگان کشاورزان، مشکلات و چالش های موجود ناشی از کاهش منابع آبی در حوضه آبریز را مطرح و نمایی کلی از منابع و مصارف حوضه آبریز زاینده روز ارائه کردند.

در ادامه دکتر همت مشاور رئیس مرکز در حوزه آب و محیط زیست، توجه به تغییر الگوی بارش، مدیریت صحیح منابع و توجه به راهکارها و راه‌حل‌های علمی چندوجهی را لازمه رفع چالش های حوضه آبریز زاینده رود دانست.

وی افزود: تدوین طرح علمی، تخصصی و اجرایی رفع چالش‌های حوضه آبریز در بازه‌های زمانی کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت در بسته های پنج گانه تعریف شده بر مبنای داده‌ها، نظرات تیم‌های تخصصی نخبگانی و خبرگانی و همفکری دانشگاه‌های صاحب‌نظر در این عرصه در دستور کار قرارگرفته است و دستور رییس جمهور در این باره با جدیت و دقت در مرکز بررسی های استراتژیک ریاست جمهوری پیگیری می‌شود.

136077
ارسال نظر

  1. مخاطبان و فرهیختگان گرامی؛ نظرات حاوی مطالب توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور منتشر نمی‌شود.