فراخوان

دریافت توصیه‌های سیاستی برای ستاد ملی مقابله با کرونا

مرکز بررسی‌های استراتژیک ریاست جمهوری، پذیرای توصیه‌های سیاستی تمامی متخصصین گرامی در رابطه با مدیریت بحران بیماری کرونا است.

تصویر دریافت توصیه‌های سیاستی برای ستاد ملی مقابله با کرونا

۱- مرکز بررسی‌های استراتژیک ریاست جمهوری، از طریق لینک زیر پذیرای توصیه‌های سیاستی تمامی متخصصین گرامی در رابطه با مدیریت بحران بیماری کرونا است.

۲- از این رو از تمامی اندیشمندان و صاحب‌نظران در سطوح مختلف علمی یا اجرایی تقاضا می‌شود پیشنهادها، انتقادها و سیاست‌های خود را در رابطه با مدیریت این بحران ارسال نمایند. همچنین افراد می‌توانند تجارب موفق سایر کشورها را نیز از طریق لینک زیر ارسال کرده و اسناد سیاستی، لینک اخبار یا توصیه‌های مهم سیاستی و حتی محتواهای چندرسانه‌ای را با این مرکز به اشتراک بگذارند.

پس از ارزیابی پیشنهادهای دریافت شده توسط بررسی‌های استراتژیک ریاست جمهوری، موارد تاییده شده به ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا ارائه خواهد شد.

ارسال از طریق لینک زیر:

https://forms.gle/BPQLTgcVRQBxRSBB6

115058
ارسال نظر

  1. مخاطبان و فرهیختگان گرامی؛ نظرات حاوی مطالب توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور منتشر نمی‌شود.

نظرات شما ( 3 نظر )

روزبه محمدزاده چرتابیان
چهارشنبه 21 اسفند 139814:14
کرونا با تابش ماوراء بنفش از بین میره... لطفا در بانک ها و اداره ها (وقتی تعطیل هست و کسی نیست) در آسانسور ها (وقتی کسی نیست) و داخل دستگاه خود پرداز و روی پول ها، ماورء بنفش بتابونید. فقط یه لامپ ساده black light نیاز هست. قبلا در چین آزمایش شده، در ایران هم میشه مجددا آزمایش کرد.
( 1 ) ( 0 )
کیوان آذرهوش
جمعه 16 اسفند 139819:21
ضمن عرض سلام، تعطیلی مدارس و ارگانها بدون اعمال قرنطینه نتیجه معکوس داشته و به دلیل مسافرت هموطنان موجب گسترش بیماری در سطح کشور میشود. توصیه و نصیحت برای سفر نکردن در چنین موردی کارساز نیست. با تشکر
( 1 ) ( 0 )
رضوان اسدی
جمعه 16 اسفند 139807:09
با سلام و احترام سامانه با اخلال مواجه است و امکان تایید نهایی وجود ندارد لذا پیشنهادات را از طریق ایمیل اعلامی ارسال نمودم. پیشنهادها در قالب پانزده حوزه ارائه شده است: 1- قرنطینه سازی 2- محدود سازی تردد 3- حفظ جان افراد زنده 4- درمان بیماران 5- حفظ روحیه سلامت در جامعه 6- شناسایی بیشترین گروههای آسیب پذیر 7-پیشگیری از شیوع بیشتر 8- بررسی تبعات مهار نشدن این ویروس 9- پیش بینی وقایع و حوادث تا یک سال آینده 10- کمک گرفتن 11- تحقیقات علمی 12- توسعه خدمات بیمه ای 13- کارآفرینی در زمینه ایجاد مشاغل آنلاین در شرایط فعلی نظارت دقیق 14- نظارت15- بررسی اثربخشی
( 1 ) ( 0 )