نشست بررسی و آسیب‌شناسی وضعیت همکاری‌های علمی و بین‌المللی دانشگاه شهید بهشتی صبح امروز چهارشنبه 30 شهریور ماه جاری با حضور مدیرکل سیاسی و امور بین‌الملل مرکز بررسی‌های استراتژیک ریاست جمهوری و جمعی از مدیران ارشد این دانشگاه برگزار شد.
خبر گزارش نشست
دومین نشست از سلسله نشست‌های «تنظیم‌گری در اقتصاد دانش بنیان» با موضوع «بررسی نقش مناطق آزاد در اقتصاد دانش بنیان و کارکردهای آن» بعدازظهر امروز سه‌شنبه 29 شهریور به میزبانی مرکز بررسی‌های استراتژیک ریاست جمهوری و با حضور نمایندگانی از مؤسسه مطالعات و پژوهش‌های بازرگانی، مرکز تحقیقات سیاست علمی کشور، شرکت سرمایه‌گذاری‌های خارجی ایران، سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران، سازمان فناوری اطلاعات ایران، بیمه مرکزی، شرکت ملی انفورماتیک (هولدینگ IT بانک مرکزی) و دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی ایران برگزار شد.
خبر گزارش نشست
نشست «بررسی آینده سیاسی عراق در پرتو بحران موجود» صبح امروز سه‌شنبه 29 شهریور ماه جاری با حضور جمعی از صاحب‌نظران و کارشناسان این حوزه در مرکز بررسی‌های استراتژیک ریاست جمهوری برگزار شد.
خبر گزارش نشست
رئیس مرکز بررسی‌های استراتژیک ریاست جمهوری ضمن تاکید بر اینکه مجلس شورای اسلامی باید از ابزار‌ها و بستر‌های نوآورانه در امر قانونگذاری و نظارت بر حسن اجرای قوانین کمک بگیرد، گفت: با استفاده از این ابزارها، نخبگان به مسائل کشور وصل می‌شوند و از این رهگذر به راه‌حل و پاسخ دقیق‌تری دست خواهیم یافت.
خبر گزارش نشست

در نشست مشترک کارگروه دانش بنیان مرکز بررسی‌های استراتژیک و کانون کارشناسان رسمی دادگستری صورت گرفت؛

بررسی راهکارهای تحقق نحوه ارزش‌گذاری شرکت‌های دانش بنیان

نشست کارگروه دانش بنیان مرکز بررسی‌های استراتژیک ریاست جمهوری با نمایندگان کانون کارشناسان رسمی دادگستری صبح امروز با موضوع «بررسی راهکارهای تحقق نحوه ارزش‌گذاری شرکت‌های دانش بنیان» در محل این مرکز برگزار شد.
خبر گزارش نشست
نشست بررسی و آسیب‌شناسی همکاری‌های علمی و بین‌المللی در دانشگاه‌های علوم پزشکی ایران پیش از ظهر امروز شنبه در مرکز بررسی‌های استراتژیک ریاست جمهوری برگزار شد.
خبر گزارش نشست

دکتر خیاطیان در نشست «بررسی پیش‌نویس آیین‌نامه اجرایی جذب، نگهداشت، تعامل موثر و بازگشت نخبگان»:

عزم دولت برای رسیدگی به وضعیت نخبگان و بهبود شرایط آنان جدی است

نشست «بررسی پیش‌نویس آیین‌نامه اجرایی جذب، نگهداشت، تعامل مؤثر و بازگشت نخبگان» از سلسله نشست‌های بررسی راهکارهای حمایت از نخبگان، با حضور رئیس مرکز بررسی‌های استراتژیک، نمایندگان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، بنیاد ملی نخبگان و موسسه پژوهش و برنامه‌ریزی آموزش عالی در محل مرکز بررسی‌های استراتژیک برگزار شد.
خبر گزارش نشست
چهارمین جلسه از سلسله نشست‌های بررسی ناترازی انرژی کشور با موضوع «طرح ارتقای بهره‌وری انرژی» با حضور کارشناسان و صاحبنظران این حوزه در مرکز بررسی‌های استراتژیک ریاست جمهوری برگزار شد.
خبر گزارش نشست

از سلسله نشست های بررسی چگونگی احیای اقتصاد روستاها با محوریت تعاونی‌ها:

نشست بررسی تجربیات خبرگان احیای اقتصاد روستاها برگزار شد

در ادامه امضای تفاهمنامه سه جانبه فی‌مابین مرکز بررسی‌های استراتژیک ریاست جمهوری، وزارت کار، تعاون و رفاه اجتماعی و نماینده رئیس جمهور در امر مردمی‌سازی دولت، سلسله نشست‌هایی برای تحقق مفاد این تفاهمنامه در محل این مرکز در حال برگزاری است؛ در ادامه این نشست‌ها، جلسه‌ای برای بررسی احیای اقتصاد روستاها با محوریت تعاونی‌ها و با موضوع بررسی تجربیات خبرگان و پیشکسوتان این حوزه در محل مرکز برگزار شد.
خبر گزارش نشست
نشست بررسی راه‌حل‌های معضل ترافیک کلان‌شهر‌ها به ریاست معاون هماهنگی و برنامه‌ریزی مرکز بررسی‌های استراتژیک ریاست جمهوری و با حضور تنی چند از کارشناسان و مدیران حوزه حمل و نقل و ترافیک در محل مرکز بررسی‌های استراتژیک برگزار شد.
خبر گزارش نشست

در محل مرکز بررسی‌های استراتژیک ریاست جمهوری؛

نشست تخصصی بررسی پیش‌نویس پیشنهادی برنامه هفتم توسعه برگزار شد

نشست تخصصی بررسی پیش‌نویس پیشنهادی برنامه هفتم توسعه با حضور کارشناسانی از مرکز پژوهش‎های مجلس شورای اسلامی و مرکز بررسی‌های استراتژیک ریاست جمهوری در محل این مرکز برگزار شد.
خبر گزارش نشست