سایت مرکز بررسی‌های استراتژیک رونمایی شد

سایتِ رسمی «مرکز بررسی‌های استراتژیک ریاست‌جمهوری» پنجره‌ای برای تعامل این مرکز با نخبگان، دانشجویان و پژوهشگران برای «ارتقای مفهوم دولت در ایران»، «تهیه، تدوین و اشتراک پژوهش‌های سیاستی» با هدفِ «ترسیم و پیشنهاد سیاست‌ها به دولت» و «پشتیبانی سیاستی از سیاست‌های دولت» است.
تصویر سایت مرکز بررسی‌های استراتژیک رونمایی شد

در این سایت کوشش شده فعالیت‌های مرکز و مطالعات راهبردی در حوزه‌های مختلف در بستر یک روایت کلان، منتشر شود. کتاب‌ها، مجلات علمی-پژوهشی، گزارش‌ها، پژوهش‌های راهبردی، مقالات و مرورهای سیاستی، گفتگوها و نشست‌ها در کنار پوشش مهم‌ترین اخبار حوزه سیاستگذاری در داخل و خارج از کشور، محتوای اصلی سایت مرکز بررسی‌های استراتژیک را تشکیل می‌دهد. در این سایت، فعالیت‌ها و پژوهش‌های دوره‌های پیشین مرکز در دولت‌های قبل نیز منتشر خواهد شد تا دستاوردهای پژوهشی سال‌های قبل نیز در اختیار محققان و نخبگان قرار بگیرد.
تمامی بخش‌های این سایت به‌صورت هفتگی به‌روزرسانی خواهد شد و در طول هفته ابعاد و بخش‌های مهم هر گزارش، مقاله، کتاب، پژوهش و... برجسته‌سازی خواهد شد.

سایت مرکز بررسی‌های استراتژیک ریاست‌جمهوری

114414
ارسال نظر

  1. مخاطبان و فرهیختگان گرامی؛ نظرات حاوی مطالب توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور منتشر نمی‌شود.