کارنامه فعالیت‌های پژوهشی نهادهای کشور درباره جنگ نرم

برای بررسی مطالعات انجام شده در زمینۀ جنگ نرم ضروری است که ابتدا معنا و مفهوم این تعبیر را از زبان واضع آن یعنی مقام معظم رهبری درک کنیم، سپس به دنبال اقتراحات مفهومی آن در میان کارشناسان در نظمی منطقی و همچنین طرح نقاط اشتراک و افتراق آن به طور موجز برآییم. در ادامه کتاب، ضمن معرفی آماری محصولات درسه سطح سازمان‌ها، نوع محصولات و افرادی که بیشترین تلاش را در این زمینه داشتند، اصل محصول در قالب همایش‌ها، گزارش‌ها، کتاب‌ها، مقالات و مطبوعات معرفی خواهد شد. این چکیده روند کتاب «کارنامه فعالیت‌های پژوهشی نهادهای کشور درباره جنگ نرم» است.
تصویر کارنامه فعالیت‌های پژوهشی نهادهای کشور درباره جنگ نرم

کتاب «کارنامه فعالیت‌های پژوهشی نهادهای کشور درباره جنگ نرم» توسط مرکز بررسی‌های استراتژیک ریاست‌جمهوری و گروه مطالعات پایه و روش‌شناسی پژوهشکده مطالعات راهبردی در سال ۱۳۹۱ و در دولت دهم، منتشر شده‌است:

فصل اول: نظر مقام معظم رهبری در مورد جنگ نرم

فصل دوم: مفهوم جنگ نرم و مقایسه مفهومی با مفاهیم مشابه

فصل سوم: مفهوم جنگ نرم در اسلام و جمهوری اسلامی ایران

فصل چهارم: کارنامه فعالیت‌های پژوهشی سازمان‌ها و نهادهای کشور

مرکز بررسی‌های استراتژیک ریاست‌جمهوری در نظر دارد فایل پی‌دی‌اف کتاب‌های منتشر شده در دوره ۱۳۹۲-۱۳۸۴ این مرکز را در سایت css.ir بارگذاری کند.

برای دریافت و مطالعه کتاب دو جلدی «کارنامه فعالیت‌های پژوهشی نهادهای کشور درباره جنگ نرم» از لینک دانلود زیر استفاده کنید.

112997
ارسال نظر

  1. مخاطبان و فرهیختگان گرامی؛ نظرات حاوی مطالب توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور منتشر نمی‌شود.