Print Friendly

IMG_0744

نشست بررسی فرصت ها، چالش ها و تهدید‌های طرح تحول نظام سلامت، روز یکشنبه هجدهم خرداد ماه سال جاری، با حضور متخصصین و کارشناسان حوزه‌ی سلامت و بهداشت ،مدیران اجرایی فعلی و سابق وزارت بهداشت، وزارت کار و رفاه اجتماعی، مسئولین بیمه و نمایندگان مجلس شورای اسلامی، در مرکز بررسی‌های استراتژیک ریاست جمهوری برگزار شد.

دکتر آشنا ریاست مرکز بررسی‌های استراتژیک در این نشست گفت: ارتقاء کیفیت نظام سلامت یکی از اولویت‌های اصلی ریاست محترم جمهور و یک طرح ملی است. ایشان در ادامه افزود این جلسه فرصت مناسبی برای شنیدن دیدگاه‌های مختلف درباره طرح تحول و جمع‌بندی آن‌ها برای اصلاح و بهبود عملکرد آن است.

دکتر آشنا در ادامه افزود: این طرح مقدماتی دارد که در حال اجرا است و در این مرحله لازم است تمام کسانی که در نظام سلامت کشور به نحوی نقش داشته‌اند و منتقدین طرح با یکدیگر به گفت و گو و مباحثه بپردازند تا به دور از دغدغه‌های رسانه‌ای و نگرانی‌های سیاسی بتوانند این طرح را مورد نقد و بررسی قرار دهند.

در ادامه حاضرین با بیان امیدها و نگرانی‌های خود در خصوص این طرح به ارائه راهکارهایی برای اجرای هرچه بهتر طرح تحول پرداختند.

731 IMG_0744 741

  • برداشت اول
  • برداشت دوم
  • اوقات شرعی
  • آب و هوا